Małgorzata Gwozdz

Współinicjatorka i mecenas Klubu HR.

 

Małgorzata Gwozdz Dyrektor ds. personalnych w Olivia Business Centre ma doświadczenie zdobywane od lat 90. Czyli początków gospodarki rynkowej na rynku nowoczesnych usług HR oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

Realizowała wiele projektów z zakresu executive search w jednej z globalnych firm doradczych E&Y gdzie odbyła tez szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami z obszaru HR. Wdrażała nowatorskie rozwiązania z zakresu employer brandingu i dedykowanych systemów HR w jednej z największych firm z branży finansowej m. in przedszkole firmowe, badania zaangażowania pracowników, niestandardowa polityka szkoleniowa i rozwoju pracowników. W czasie jej kadencji firma zdobyła tytuł najlepszego Pracodawcy, podato była wskazywana w rankingach rzetelnego pracodawcy. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołów do korzystania z kreatywności i odważnego wprowadzania wyjątkowych rozwiązań i projektów. Ponadto posiada osiągnięcia w prowadzeniu warsztatów, programów szkoleniowych i publikacje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi ( Harvard Business Review).

Malgorzata Gwozdz

Jowita Spychalska

 

Menedżer i mentor z 13 – letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric w obszarach Operacji, Call Center, Sprzedaży i Talent Management.

Ekspert w budowaniu i zarządzaniu zespołów a także efektywnych procesów w środowisku nieustannej zmiany, transformacji, restrukturyzacji i fuzji.

 

Twórczyni wewnętrznych i zewnętrznych zespołów contact center i call center.
Zaprojektowała i kierowała procesami podnoszącymi kwalifikacje i rozwój sił sprzedaży w branży finansowej, wspierającymi osiągnięcie założonych wyników i celów biznesowych oraz kształtowanie modelu kultury sprzedażowej w organizacji.

 

Projektantka programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej; pasjonatka komunikacji skoncentrowanej na rozwiązaniach Solutions Focused Brief Method.
Ambasadorka Programu „Sukces To Ja” Fundacji Sukces Pisany Szminką.
Obecnie prowadzi wykłady na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i Partner studiów podyplomowych dla WSB w Gdańsku, pisze artykuły dla „Personel Plus” z obszaru HR i zarządzania.

Jowita Spychalska
Anna Flis
x

  Form for joining the club

  I join the HR Business Partner Club at the Olivia Business Centre in Gdańsk.

  ^

  CONTACT

  OLIVIA BUSINESS CENTRE

  Al. Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk

  klubhr@oliviacentre.com